Mystery Visit Kft. - Próbavásárlás, próbavásárlói kutatások
Elérhetőségeink:

4027 Debrecen, Füredi út 18.

1142 Budapest, Erzsébet királyné
útja 112.

Tel: +36 1 422-1634
Fax: +36 1 422-1633

info@mysteryvisit.hu

Álláslehetőség: felhívás gyakornoki pályázatra

A GINOP-5.2.4-16 “Gyakornoki program pályakezdők támogatására” projekt keretén belül 2 fő gyakornokot keresünk debreceni irodánkba, tervezetten március eleji munkakezdéssel. Amennyiben érdekli az álláslehetőség, kérjük küldje fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr2@mysteryvisit.hu e-mail címre. A munkakör leírása:

POZÍCIÓ:

Kutatási és informatikai asszisztens

FŐBB FELADATOK:

  • terepmunka koordinátorok és projektvezetők munkájának asszisztálása
  • próbavásárlásos és egyéb személyes piackutatások terepmunkájának előkészülete, leszervezése
  • területi beosztások készítése, felkészítési anyagok, segédletek összeállítása
  • instrukciók átadása a próbavásárlók, kérdezőbiztosok számára
  • próbavásárlók, kérdezőbiztosok toborzása (hirdetések kezelése, jelentkezők előszűrése telefonon, személyes interjúk lebonyolítása)
  • beérkező jegyzőkönyvek, kérdőívek átnézése, ellenőrzése, jóváhagyása
  • elkészült próbavásárlások, interjúk beérkező anyagainak (vásárlást igazoló nyugták, átvételi elismervények, hangfelvételek, stb.) ellenőrzése
  • régión belül elérhető próbavásárlások elvégzése
  • próbavásárlói, kérdezőbiztosi feladatok helyszíni ellenőrzése
  • napi jelentések készítése
  • postázás, egyéb adminisztrációs feladatok

SZAKMAI ELVÁRÁSOK:

  • 25 évnél fiatalabb, nappali képzésben nem folytat tanulmányokat
  • Középfokú OKJ végzettség. Előnyt jelent: Adatbázis kezelő, Gazdasági informatikus, Irodai asszisztens, Számítógépes adatrögzítő
  • Előnyt jelent: Ifjúsági Garancia Rendszerben való regisztráció
  • Jó kommunikációs és íráskészség
  • Precizitás, pontosság, szakmai igényesség
  • Feladatok pontos és határidőre történő elvégzése
  • Kitűnő szervező- és problémamegoldó képesség
  • Talpraesett, határozott, agilis személyiség
  • Priorizálás, párhuzamos feladatok kezelésének képessége